poniedziałek, 16 lipca 2012

8 Urodziny Weroniki i tort Barbie

Dla mojej najdroższej, najcudowniejszej córeczki, z okazji jej 8 urodzin (jak ten czas zapiernicza!!!) zorganizowaliśmy "małe" przyjęcie urodzinowe. My rodzice jedynaczki zaprosiliśmy 14 osobową ekipę imprezującą :-) Jako że moje Słoneczko urodziło się w lipcu, w miesiącu wakacyjnym to trzeba było liczyć się z tym, że niestety nie wszyscy będą mogli być obecni. Nie było źle! 10-cioro ośmiolatków to i tak spore wyzwanie :-) Było hucznie!
Był Tort, zabawy w ogrodzie, były konkursy, zabawy, nagrody no i oczywiście, żadne dziecko nie wyszło od nas z pustymi rękami :-)


Moja kochana Weronko,
kocham Cię jak stąd do nieskończoności!
Jeśli myślicie, że dzieciaki ładnie i grzecznie zjadły tort, to się grubo mylicie! :-) Najpierw spokojnie każdy poczęstował się po różyczce z sukienki laleczki, po czy na pytanie "kroimy czy rozbieramy?", na które już nie usłyszałam odpowiedzi, wszyscy rzucili się na lalę i ją rozebrali do gołej masy czekoladowej! Zabawy była przednia! :-))
Oprócz imprezki, tortu i masy prezentów, nasza Jubilatka otrzymała w prezencie tygodniową półkolonię w ośrodku jeździeckim "Hanka".3 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :-)